Scouting de Twirre en COVID-19 maatregelen

Scouting de Twirre volgt de regels die door de rijksoverheid en veiligheidsregio gesteld zijn.

Groepsleiding (meestal 18+) zullen 1,5m afstand bewaren tot elkaar. Van ouders wordt gevraagd dat zij hun kinderen bij voorkeur op de Fiets naar de vereniging laten komen. Indien de ouders toch met de auto komen, kunnen ze helaas niet parkeren op het terrein zelf. Er is wel een mogelijkheid om bij droog weer een bak koffie of een kop thee te nuttigen op het terrein. Ook hier wordt gevraagd om 1,5m afstand te bewaren ten opzichte van andere ouders, groepsleiding en bestuur.

Informatie vanuit Scouting Nederland met het landelijke beleid rondom COVID-19 is uitgelegd op de website van Scouting Nederland.

https://www.scouting.nl/nieuws/vragen-en-antwoorden-over-scouting-en-het-coronavirus-covid-19